Производи
Нашата цел е да ги задоволиме нашите клиенти со висока прецизност и сигурен квалитет за да се осигураме дека секој клиент може да се чувствува удобно и уверено со нашите производи во нивните апликации. Нашите производи опширно ги наоѓаат своите апликации од пазарот поради убавите својства. Тие имаат многу карактеристики кои гарантираат популаризација и примена.
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
Класичен мебел за софа Џејмс Бонд 14k злато и цврсто дрво светло-кафеава троседот A2820

Класичен мебел за софа Џејмс Бонд 14k злато и цврсто дрво светло-кафеава троседот A2820

Мебелот за Џејмс Бонд се фокусира на класичен мебел од висока класа и произведува висококвалитетни и луксузни комплети за софи. Овој луксузен комплет за софи е еден од најпродаваните брендови за мебел на Џејмс Бонд и го користат многу познати личности, познати личности и аристократи. Бидејќи е многу спектакуларен, исто така многу луксузен, може многу добро да го покаже идентитетот и статусот на сопственикот.Мебелот за Џејмс Бонд се продава во повеќе од 60 земји во странство, ние работевме напорно, се надеваме дека повеќе корисници ширум светот ќе можат да го искусат нашиот внимателно произведен класичен мебел од Џејмс Бонд.
Класичен мебел за троседот 14k злато и злато од цврсто дрво&шампањ A2819 Џејмс Бонд

Класичен мебел за троседот 14k злато и злато од цврсто дрво&шампањ A2819 Џејмс Бонд

ОПИСЏејмс Бонд Класичен мебел за софа 14k злато излато од цврсто дрво &шампањ A2819ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТМатеријал: Француска бука\Кожа\14кг злато Материјал на седиштата: Кожа Боја на кожа: Светло кафено Боја на дрво: шампањ
Џејмс Бонд Класична електрична тркалезна трпезариска маса и цврсто дрво со боја на пијано смола Браун JF522

Џејмс Бонд Класична електрична тркалезна трпезариска маса и цврсто дрво со боја на пијано смола Браун JF522

ОПИСКласично кафеаво злато и цврсто дрво со смола за пијанобоја електрични круг трпезарија можностДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТМатеријал: Француска букаГолемина: 220W×220D×76H 300W×300D×76H 380W×380D×76HБоја на дрво: кафеава
Џејмс Бонд Класичен дизајн на кревет од 14к злато и масивно дрво Сино кадифе JP644

Џејмс Бонд Класичен дизајн на кревет од 14к злато и масивно дрво Сино кадифе JP644

Џејмс Бонд Класичен дизајн на кревет од 14к злато и масивно дрво Сино кадифе JP644
Модерен класичен мебел за софа 14k злато и цврсто дрво Светло сива A2803

Модерен класичен мебел за софа 14k злато и цврсто дрво Светло сива A2803

Џејмс Бонд модерен класичен мебел за софа 14k злато и цврсто дрво Светло сива A2803.
Класичен мебел за троседот 14k злато и цврсто дрво бело / длабоко зелено / кафеаво /JF508

Класичен мебел за троседот 14k злато и цврсто дрво бело / длабоко зелено / кафеаво /JF508

Џејмс Бонд класичен мебел за троседот 14k злато и цврсто дрво бело / длабоко зелено / кафеаво /JF508.
Класичен дизајн на гарнитури за софа луксузен стил 14k злато и цврсто дрво Сениор кафеав JF508

Класичен дизајн на гарнитури за софа луксузен стил 14k злато и цврсто дрво Сениор кафеав JF508

Џејмс Бонд класичен комплет со софи дизајни луксузен стил 14k злато и цврсто дрво длабоко зелено JF508.
Џејмс Бонд Класичен дизајн на троседот 14k злато и цврсто море сино A2825

Џејмс Бонд Класичен дизајн на троседот 14k злато и цврсто море сино A2825

Џејмс Бонд Furniture веќе 18 години се фокусира на луксузен висококвалитетен класичен мебел. Многу клиенти велат дека Џејмс Бонд мебел прави класичен мебел кој е многу сличен на италијанскиот класичен мебел. Да, ние го испраќаме нашиот производствен тим и дизајнерскиот тим во Италија секоја година за да ја научиме технологијата на производство и дизајнерскиот концепт на најдобриот италијански класичен мебел, за да може најдобриот класичен мебел да им се донесе на клиентите ширум светот.Нашиот класичен сет со софи е многу популарен затоа што е добро обработен во секој детал, претставувајќи деликатно чувство, луксузно чувство и класично чувство.
Случај

Џејмс Бонд Furniture е специјализиран за луксузен класичен мебел веќе 18 години, а неговите производи се продаваат во 52 земји низ светот. Внимателно изберете висококвалитетни материјали, соработувајте со искусен дизајнерски тим и тим за производство и донесете го традиционалниот одличен италијански занает во Кина.


Успешно заврши неколку извонредни проекти


1. Проект за малезиско кралско семејство


2. Проект на претседателската палата во Африка


3. Проект за хотел со шест ѕвезди во Дубаи


4. Проект на позната дизајнерска компанија во Дубаи


5. Проект за познатата пејачка вила


6. Повеќе од 100.000 проекти, како што е проектот за вила на познатата филмска ѕвезда


ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
Холандски клиент проект - класичен мебел од Џејмс Бонд Furniture

Холандски клиент проект - класичен мебел од Џејмс Бонд Furniture

Класичниот тросед избран од холандскиот клиент е најпродаваниот стил на Џејмс Бонд Furniture. Се продава веќе 18 години, а неговиот дизајнерски концепт е изведен од ланчето на убавата жена. Обликот е елегантен и вкусен. Заедно со врвен италијански прелив завиткан во говедска кожа, тој е многу вреден, одличен избор!Холандските клиенти користеа две украсни маси, кои можат да играат многу добар декоративен ефект, така што конкретниот простор изгледа како да има атмосфера!
Шангај клиент проект - висококвалитетен класичен мебел од мебел Џејмс Бонд

Шангај клиент проект - висококвалитетен класичен мебел од мебел Џејмс Бонд

Новите домови на клиентите од Шангај се сите производи од серијата брендови за мебел Џејмс Бонд. Се користи синиот луксузен класичен костим за софа, а се совпаѓа и класичното столче за трпезарија во иста боја. Класичниот кревет во спалната соба е исто така многу елегантен.Мебелот за Џејмс Бонд е избор на успешни луѓе, висококвалитетен, класичен мебел со стил, може многу да ја зголеми атмосферата во домот и способноста и правата на сопственикот!
Висококвалитетен британско-кинески дом-Џејмс Бонд класичен мебел на големо-

Висококвалитетен британско-кинески дом-Џејмс Бонд класичен мебел на големо-

Висококвалитетен класичен мебел, Џејмс Бонд класичен мебел е претставник. Посветени сме на создавање висококвалитетен, издржлив класичен мебел, задоволството на клиентите е наша потрага. Од висококвалитетни материјали до извонредна изработка, имаме строги стандарди, така што секое парче класичен мебел на Џејмс Бонд е направено во парче висококвалитетна стока.
Професионални производители на проектот за големи вили за Џејмс Бонд

Професионални производители на проектот за големи вили за Џејмс Бонд

Професионални производители на проектот за големи вили за Џејмс Бонд. Класичниот мебел Џејмс Бонд е посветен на создавање класичен мебел со висок квалитет. Увезовме суровини и воведовме италијански техники на производство. Дополнително, ангажиравме неколку мајстори за занаетчии со 10-20 години искуство да користат чисти техники за рачно резбање за да ја одразат вредноста на класичниот мебел. Класичниот мебел за Џејмс Бонд успешно заврши неколку проекти за вили, хотелски проекти и проекти за апартмани. Го подобруваме квалитетот на производите и услугите на клиентите.
ЗА НАС

Мебел за Џејмс Бонд

Џејмс Бонд Furniture е основан во 2003 година во познатата национална база за производство на мебел - градот Лонгџианг, областа шунде, градот Фошан, на површина од повеќе од 50.000 квадратни метри, што е производство, продажба на висококвалитетен европски класичен тросед. , маса, чај маса серија производи на приватни претпријатија. Цели 18 години, Џејмс Бонд Furniture се придржува до конзистентни етички стандарди, посветен на усвојување норми, транспарентна корпоративна култура и модел на стабилен развој и стекнување признание од индустријата, ги освои „Топ 10 лесната индустрија во Кина“, „Национален договор и кредитно претпријатие", "провинцијата Гуангдонг за 15 последователни години да се придржуваат до договорот и кредитните претпријатија" насловот "Топ десет европски и американски брендови на кинески мебел".


Џејмс Бонд Мебел потекнува од Италија со благородна крв, се придржува до традицијата, строг избор на материјали, рафиниран, користејќи чист италијански производствен процес, за да обезбеди одличен квалитет. Од чисто природно дрво фурнир до светла и сјајна површина на боја за пијано, скапоцена и ретка плоча...Без исклучок на паметната инспирација на модата и традиционалниот занает, мебелот нека стане украсен скапоцен камен што го краси домот. Мајсторот за мебел Џејмс Бонд наследува стотици години уметност и културно наследство, влева ентузијазам и инспирација во уметничкото творештво и се стреми да ги создаде најсовршените уметнички дела.

Мебелот за Џејмс Бонд носи убавина во вашиот дом

Секоја ваша порака е чест

Изберете друг јазик
Тековен јазик:Македонски

Испратете го вашето барање