Производи
Нашата цел е да ги задоволиме нашите клиенти со висока прецизност и сигурен квалитет за да се осигураме дека секој клиент може да се чувствува пријатно и самоуверено со нашите производи во своите апликации. Нашите производи опширно ги наоѓаат своите апликации од пазарот заради убавите својства. Тие имаат многу карактеристики што гарантираат популаризација и примена.
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
Класичен мебел за софа Jamesејмс Бонд 14k злато и цврсто дрво светло-кафеава тросед А2820

Класичен мебел за софа Jamesејмс Бонд 14k злато и цврсто дрво светло-кафеава тросед А2820

ОПИС Класичен светло-кафеав златен 14ка и солиден дрвен тросед. ПОДАТОЦИ ЗА ПРОИЗВОД Материјал: Француска бука \ Кожа \ 14k злато. Едно седиште 135Wx105Dx117H Две седишта 196Wx123Dx149H Три места 255Wx123Dx149H Четири места 302Wx123Dx149H
2020/01/02
Electricејмс Бонд Класик електрична тркалезна маса за јадење и цврсто дрво со пијано смола боја Браун JF522

Electricејмс Бонд Класик електрична тркалезна маса за јадење и цврсто дрво со пијано смола боја Браун JF522

ОПИС Класично кафеаво злато и цврсто дрво со смола од пијано боја електричен круг за јадење можност ПОДАТОЦИ ЗА ПРОИЗВОД Материјал: Француска бука Големина: 220W × 220D × 76H 300W × 300D × 76H 380W × 380D × 76H Боја на дрво: БРАВ
2019/12/31
Класичен мебел од софа 14k злато и цврсто дрво злато
& шампањ A2819 Jamesејмс Бонд

Класичен мебел од софа 14k злато и цврсто дрво злато & шампањ A2819 Jamesејмс Бонд

ОПИС Bејмс Бонд Класичен мебел софа од 14к злато и цврсто дрво злато & шампањ A2819 ПОДАТОЦИ ЗА ПРОИЗВОД Материјал: Француска бука \ кожа \ 14кгл Материјал за седишта: Кожа Кожа во боја: Светло кафено Боја на дрво: шампањ
2019/12/31
Најдобра класична маса од снабдувач на класичен мебел од classicејмс Бонд

Најдобра класична маса од снабдувач на класичен мебел од classicејмс Бонд

Најдобра класична биро од снабдувачот на класичен мебел за Jamesејмс Бонд, https: //jamesbond-furniture.com
2020/07/27
СЕРВИС
Класичен мебел од Bејмс Бонд потекнува од италијанскиот дизајн
Classicејмс Бонд Класичен мебел е многу сериозен во дизајнот, производството и инспекцијата на секој производ.
Ние го проучувавме духот и дизајнот на италијанскиот класичен мебел. Нашите дизајнери најпрво ќе ги насликаат цртежите за дизајн на производот, а потоа ќе ги модифицираат многу пати.

И, конечно, пуштено во производство!
Ние правиме класичен мебел, многу сме фокусирани, многу сериозни, многу професионални, добредојдени се да се консултираме! Classicејмс Бонд Класичен мебел може да обезбеди кориснички услуги на клиентите. Можеме да го прилагодиме класичниот мебел според дизајнерските цртежи што ги даваат клиентите, и можеме да го прилагодиме класичниот мебел што го сакаме според идеите на клиентите.
Ние не само што може да ја смениме големината на класичниот мебел, бојата на кожа и обликот на мебелот, резбата, полирањето, итн., Туку исто така може да обезбедиме многу различни материјали за мебел за клиентите да избираат и одговараат!
Дрво германска бука, бел даб, бреза.
Кожа: горлив слој од лавтан Лавлијан, кожа од микрофибер. (Кожа може да избере различни бои).
Сунѓер: сунѓер со висока густина, сунѓер со средна густина.
Платно: Свила, корејски кадифе.
Случај
Ние сме целосно нурнати во светот на производите на нашите клиенти. Но, не само што впиваме во специфичните карактеристики на секторот; исто така, длабоко истражуваме на прашања како што се: „Што ги возбудува клиентите на нашите клиенти?“ „Како можеме да ја активираме желбата за купување на крајниот потрошувач?“ Ова е она што ќе го направиме со вас. Вака го претвораме вашиот проект во наш проект.
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
Кутија за класичен мебел - Камбоџа Вила

Кутија за класичен мебел - Камбоџа Вила

Кутија за класичен мебел - Камбоџа Вила. Фошан osејмс Бонд Мебел копродукции, Ltd е омилена од трговци и корисници дома и во странство со својата добра репутација и услуга. Мебел Мебел Мебел osејмс Бонд копродукции, Ltd поседува многу одлични лични и напредни техники за патенти за. Нашиот одличен тим за дизајн е направен да биде толку привлечен.
2020/07/07
Професионални производители на големи проекти на Jamesејмс Бонд

Професионални производители на големи проекти на Jamesејмс Бонд

Професионални производители на големи проекти на Jamesејмс Бонд. Класичен мебел од bondејмс обврзници е посветен на создавање на висококвалитетен класичен мебел. Увезевме суровини и воведовме италијански техники на производство. Покрај тоа, ние ангажиравме неколку занаетчиски мајстори со 10-20 години искуство да користиме чисти техники за рачно резбирање за да ја одразат вредноста на класичниот мебел. Класичниот мебел на Jamesејмс Бонд успешно заврши неколку проекти за вили, хотелски проекти и станбени проекти. Ние го подобривме квалитетот на производите и услугата на клиентите.
2020/06/15
Влегува класичен мебел во Кина Jamesејмс Бонд

Влегува класичен мебел во Кина Jamesејмс Бонд

Влегува класичен мебел во Кина Jamesејмс Бонд, класичен мебел во Сингапур-. Влегува класичен мебел од Bејмс Бонд во Сингапур Jamesејмс Бонд доаѓа со разни дизајни кои интегрираат функција и естетика. Нашата технологија на производство на Jamesејмс Бонд е напред во индустријата. Влегува класичен мебел од Bејмс Бонд во Сингапур Производот е заштитник на артиклите. Може ефикасно да го заштити производот од физички влијанија како што се удирање, мокрење и модринки.
2020/06/09
HighQuality британски кинески дома-Jamesејмс Бонд класичен мебел за продажба на големо-

HighQuality британски кинески дома-Jamesејмс Бонд класичен мебел за продажба на големо-

Класичен мебел со висок квалитет, класичен мебел од Bејмс Бонд е претставник. Ние сме посветени на создавање висококвалитетен, траен класичен мебел, задоволството на клиентите, е наша извршување. Од висококвалитетни материјали до исклучителна изработка, имаме строги стандарди, така што секое парче класичен мебел на Jamesејмс Бонд се прави во парче високо квалитетна стока.
2020/06/30
ЗА НАС
Џејмс Бонд
Мебелот за Jamesејмс Бонд е основан во 2003 година во познатата национална база за производство на мебел - град Лонгџианг, област Шанде, град Фошан, со површина од повеќе од 50.000 квадратни метри - што претставува производство, продажба на високо-мебел за домаќинство, европски класичен тросед , маса, чајна маса производи од приватни претпријатија. 16ејмс Бонд веќе 16 години се придржува кон конзистентни етички стандарди, посветен на усвојување на норми, транспарентна корпоративна култура и модел на стабилен развој и признание за добивање од индустријата, ги освои „Топ 10 лесна индустрија во Кина“, „Национален договор и кредитно претпријатие "," провинција Гуангдонг за 15 последователни години да се придржуваат кон договорот и кредитните претпријатија "" Топ десет европски и американски брендови на кинески мебел "наслов.

Мебелот за Jamesејмс Бонд потекнува од Италија со благородна крв, се придржува кон традицијата, строг избор на материјали, рафиниран, користејќи чист италијански процес на производство, за да обезбеди одличен квалитет. Од чиста фурнир од природно дрво до светла и сјајна боја на пијано површина, скапоцен и редок панел ... Без исклучок умен унија мода инспирација и традиционален занает, дозволете мебелот да стане украсен скапоцен камен што го украсува домот. Craftsејмс Бонд, кој се занимава со занаетчија, наследува стотици години уметност и културно наследство, вметнува ентузијазам и инспирација во уметничко творештво и се обидува да создаде најсовршени уметнички дела.
Стапи во контакт со нас
Само оставете ја вашата е-пошта или телефонскиот број во контакт формата, за да можеме да ви испратиме бесплатен понуда за нашиот широк спектар на дизајни!
Изберете друг јазик
Тековен јазик:Macedonian