За нас

Дома > За нас

 • ЗА НАС
  Џејмс Бонд
  Мебелот за Jamesејмс Бонд е основан во 2003 година во познатата национална база за производство на мебел - град Лонгџианг, област Шанде, град Фошан, со површина од повеќе од 50.000 квадратни метри - што претставува производство, продажба на високо-мебел за домаќинство, европски класичен тросед , маса, чајна маса производи од приватни претпријатија. 16ејмс Бонд веќе 16 години се придржува кон конзистентни етички стандарди, посветен на усвојување на норми, транспарентна корпоративна култура и модел на стабилен развој и признание за добивање од индустријата, ги освои „Топ 10 лесна индустрија во Кина“, „Национален договор и кредитно претпријатие "," провинција Гуангдонг за 15 последователни години да се придржуваат кон договорот и кредитните претпријатија "" Топ десет европски и американски брендови на кинески мебел "наслов.

  Мебелот за Jamesејмс Бонд потекнува од Италија со благородна крв, се придржува кон традицијата, строг избор на материјали, рафиниран, користејќи чист италијански процес на производство, за да обезбеди одличен квалитет. Од чиста фурнир од природно дрво до светла и сјајна боја на пијано површина, скапоцен и редок панел ... Без исклучок умен унија мода инспирација и традиционален занает, дозволете мебелот да стане украсен скапоцен камен што го украсува домот. Craftsејмс Бонд, кој се занимава со занаетчија, наследува стотици години уметност и културно наследство, вметнува ентузијазам и инспирација во уметничко творештво и се обидува да создаде најсовршени уметнички дела.
Видео на компанијата
Нашиот класичен мебел може да ја подобри убавината на просторот, може да го направи обичното место да стане светло, може да го подобри статусот симбол на купувачите, класичниот мебел е како уметност, не само што можеме да го искористиме, туку и да уживаме!
Вовед во бренд
Вовед во бренд
Мебелот за furnitureејмс Бонд се фокусира на класичен мебел 16 години, ние избираме француско дрво за производство на класичен мебел, поради високата цврстина на француското дрво, така што мебелот ќе биде потрајен.
Процес на генерација
Процес на генерација
Од чисто дрво дрво до светла и сјајна боја на пијано површина, скапоцен и редок панел
 • КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
  Имате прашања?
  Ние сме посветени на производство на производи со најдобар квалитет по најконкурентни цени. Затоа, ние искрено ги покануваме сите заинтересирани компании да контактираат со нас за повеќе информации.
  • Име:
   Amir Chen
  • Телефон:
   +86-15011992522
  • Телефонски:
   +86-150-1199-2522
  • Земја:
   China
  • Е-пошта:
  • име на компанија:
   Foshan James Bond Furniture Co., Ltd.