Produktet
Qëllimi ynë është të kënaqim klientët tanë me saktësi të lartë dhe cilësi të besueshme për të siguruar që çdo klient të mund të ndihet rehat dhe i sigurt me mallrat tona në aplikimet e tyre. Produktet tona gjejnë gjerësisht aplikimet e tyre nga tregu për shkak të vetive të këndshme. Ato kanë shumë veçori që garantojnë popullarizimin dhe aplikimin.
LEXO MË SHUMË
Mobilje klasike divanesh James Bond Divan A2820 ari 14k dhe druri solid, kafe e çelur

Mobilje klasike divanesh James Bond Divan A2820 ari 14k dhe druri solid, kafe e çelur

Mobiljet James Bond fokusohen në mobiljet klasike të nivelit të lartë dhe prodhojnë komplete divanesh me cilësi të lartë dhe luksoze. Ky komplet divanesh luksoz është një nga markat më të shitura të mobiljeve të James Bond dhe përdoret nga shumë të famshëm, të famshëm dhe aristokratë. Për shkak se është shumë spektakolare, gjithashtu shumë luksoze, mund të jetë shumë mirë për të treguar identitetin dhe statusin e pronarit.Mobiljet James Bond shiten në më shumë se 60 vende jashtë shtetit, ne kemi punuar shumë, shpresojmë që më shumë përdorues në mbarë botën të mund të përjetojnë mobiljet tona klasike të prodhuara me kujdes nga James Bond.
Mobilje divanesh klasike ari 14k dhe flori prej druri të fortë&shampanjë A2819 James Bond

Mobilje divanesh klasike ari 14k dhe flori prej druri të fortë&shampanjë A2819 James Bond

PËRSHKRIMMobilje divanesh James Bond Classic 14k ar dheari prej druri të ngurtë &shampanjë A2819DETAJ PËR PRODUKTINMateriali: Ahu francez\Lëkurë\14 kg ar Materiali i sediljes: Lëkurë Ngjyra e lëkurës: Kafe e lehtë Ngjyra e drurit: shampanjë
Krevati James Bond Classic dizajn ari 14k dhe dru solid Kadife blu JP644

Krevati James Bond Classic dizajn ari 14k dhe dru solid Kadife blu JP644

Krevati James Bond Classic dizajn ari 14k dhe dru solid Kadife blu JP644
Tavolinë ngrënieje e rrumbullakët elektrike klasike James Bond dhe dru solid me bojë rrëshirë piano Brown JF522

Tavolinë ngrënieje e rrumbullakët elektrike klasike James Bond dhe dru solid me bojë rrëshirë piano Brown JF522

PËRSHKRIMAri klasik kafe dhe dru i fortë me rrëshirë pianobojë elektrike rrumbullakët ngrënie në gjendjeDETALI I PRODUKTITMateriali: ahu francezMadhësia: 220W×220D×76H 300W×300D×76H 380W×380D×76HNgjyra e drurit: KAFE
Mobilje moderne klasike prej ari 14k dhe dru të fortë Gri e lehtë A2803

Mobilje moderne klasike prej ari 14k dhe dru të fortë Gri e lehtë A2803

Mobilje divanesh klasike moderne James Bond 14 k ari dhe druri solid Gri e hapur A2803.
Mobilje divanesh klasike ari 14 k dhe dru solid të bardhë / jeshile e thellë / kafe /JF508

Mobilje divanesh klasike ari 14 k dhe dru solid të bardhë / jeshile e thellë / kafe /JF508

Mobilje divanesh klasike James Bond ari 14 k dhe dru solid të bardhë / jeshile e thellë / kafe /JF508.
Komplete divanesh klasike dizajne stili luksoz ari 14k dhe dru i fortë, kafe e lartë JF508

Komplete divanesh klasike dizajne stili luksoz ari 14k dhe dru i fortë, kafe e lartë JF508

Kompleti klasik i divaneve James Bond dizajne të stilit luksoz ari 14k dhe dru solid JF508 jeshile e thellë.
Divan i dizajnit klasik James Bond 14k ar dhe blu deti A2825

Divan i dizajnit klasik James Bond 14k ar dhe blu deti A2825

James Bond Furniture është fokusuar në mobiljet klasike luksoze me cilësi të lartë për 18 vjet. Shumë klientë thonë se mobiljet James Bond prodhojnë mobilje klasike që janë shumë të ngjashme me mobiljet klasike italiane. Po, ne dërgojmë çdo vit ekipin tonë të prodhimit dhe ekipin e dizajnit në Itali për të mësuar teknologjinë e prodhimit dhe konceptin e dizajnit të mobiljeve më të mira klasike italiane, në mënyrë që mobiljet më të mira klasike t'u sillen klientëve në mbarë botën.Kompleti ynë klasik i divaneve është shumë popullor sepse trajtohet mirë në çdo detaj, duke paraqitur një ndjenjë delikate, një ndjesi luksoze dhe një ndjesi klasike.
Rast

James Bond Furniture është e specializuar në mobiljet klasike luksoze për 18 vjet, dhe produktet e saj shiten në 52 vende të botës. Zgjidhni me kujdes materialet me cilësi të lartë, bashkëpunoni me ekipin me përvojë të projektimit dhe ekipin e prodhimit dhe sillni zanatin tradicional të shkëlqyer italian në Kinë.


Përfundoi me sukses disa projekte të jashtëzakonshme


1. Projekti i Familjes Mbretërore Malajziane


2. Projekti i Pallatit Presidencial në Afrikë


3. Projekti i hotelit me gjashtë yje në Dubai


4. Projekti i kompanisë së famshme të dizajnit në Dubai


5. Projekti Famous Singer Villa


6. Më shumë se 100,000 projekte, si projekti i vilës së yllit të famshëm të filmit


LEXO MË SHUMË
Vila të bukura me mobilje të bukura klasike - të ndara nga klientët nga Nigeria

Vila të bukura me mobilje të bukura klasike - të ndara nga klientët nga Nigeria

Vilat e bukura dhe luksoze duhet të kombinohen me mobilje klasike me shije dhe të njëjtin luks. Falë klientëve nigerianë për besimin dhe pëlqimin e mobiljeve James Bond, fabrika jonë ka një histori prej 36 vjetësh. Procesi i prodhimit është shumë i pjekur, dhe cilësia është gjithashtu shumë e mirë.Mobiljet klasike të mobiljeve James Bond shiten në 35 vende të ndryshme, duke mbuluar 5000 familje të bukura. James Bond Furniture është bërë një nga 10 markat më të mira të mobiljeve klasike në Kinë dhe 20 markat më të mira të mobiljeve klasike në botë. Shpresoj që më shumë klientë të mund të zgjedhin mobilje klasike me cilësi të lartë James Bond!
Projekti i klientit holandez - mobilje klasike nga James Bond Furniture

Projekti i klientit holandez - mobilje klasike nga James Bond Furniture

Divani klasik i zgjedhur nga klienti holandez është stili më i shitur i James Bond Furniture. Shitet prej 18 vitesh dhe koncepti i tij i dizajnit rrjedh nga gjerdani i bukuroshes. Forma është elegante dhe me shije. E shoqëruar me një mbushje premium italian të mbështjellë me lëkurë lope, është shumë e vlefshme, është një zgjedhje e shkëlqyer!Klientët holandezë kanë përdorur dy tavolina dekorative, të cilat mund të luajnë një efekt shumë të mirë dekorativ, në mënyrë që hapësira specifike të duket se ka një atmosferë!
Projekti i klientit në Shangai - mobilje klasike me cilësi të lartë nga mobiljet James Bond

Projekti i klientit në Shangai - mobilje klasike me cilësi të lartë nga mobiljet James Bond

Shtëpitë e reja të klientëve të Shangait janë të gjitha produkte të serisë së markave të mobiljeve James Bond. Përdoret kostumi i divanit klasik luksoz blu dhe përputhet karrigia klasike e ngrënies me të njëjtën ngjyrë. Krevati klasik në dhomën e gjumit është gjithashtu shumë klas.Mobiljet James bond janë zgjedhja e njerëzve të suksesshëm, mobilje cilësore, klasike me stil, mund të rrisë shumë atmosferën e shtëpisë dhe aftësinë dhe të drejtat e pronarit!
Mobilje klasike me shumicë britanike kineze me cilësi të lartë-James Bond

Mobilje klasike me shumicë britanike kineze me cilësi të lartë-James Bond

Mobilje klasike me cilësi të lartë, mobilje klasike James Bond është një përfaqësues. Ne jemi të përkushtuar të krijojmë mobilje klasike me cilësi të lartë, të qëndrueshme, kënaqësia e klientit është ndjekja jonë. Nga materialet me cilësi të lartë deri te punimi i shkëlqyer, ne kemi standarde strikte, në mënyrë që çdo pjesë e mobiljeve klasike të James Bond të bëhet një pjesë e mallrave me cilësi të lartë.
PËR NE

Mobilje James Bond

James Bond Furniture u themelua në vitin 2003 në bazën e famshme kombëtare të prodhimit të mobiljeve - qyteti LongJiang, rrethi Shunde, qyteti Foshan, që mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 50,000 metra katrorë, e cila është një prodhim, shitje e divaneve klasike evropiane të arredimit të shtëpisë së nivelit të lartë. , tavoline, seri tavoline çaji produkte te ndermarrjeve private. Për 18 vjet, James Bond Furniture u përmbahet standardeve të qëndrueshme etike, e përkushtuar ndaj adoptimit të normave, kulturës transparente të korporatës dhe modelit të zhvillimit të qëndrueshëm dhe fitimit të njohjes nga industria, fitoi "Top 10 industria e lehtë në Kinë", "Kontrata kombëtare dhe Ndërmarrja e kreditit", "Provinca Guangdong për 15 vjet radhazi për t'iu përmbajtur kontratës dhe ndërmarrjet e kreditit" titulli "Top dhjetë markat evropiane dhe amerikane të mobiljeve kineze".


Mobiljet James Bond e kanë origjinën në Itali me gjak fisnik, i përmbahen traditës, përzgjedhjes strikte të materialeve, të rafinuara, duke përdorur procesin e pastër të prodhimit italian, për të siguruar cilësi të shkëlqyera. Nga rimeso druri i pastër natyral deri te sipërfaqja e bojës së pianos me shkëlqim dhe me shkëlqim, paneli i çmuar dhe i rrallë...Pa përjashtim të frymëzimit të zgjuar të modës dhe artizanatit tradicional, lërini mobiljet të bëhen xhevahiri i bukur që zbukuron shtëpinë. Artizanati i arredimit James Bond trashëgon qindra vjet art dhe trashëgimi kulturore, ngjall entuziazëm dhe frymëzim në krijimin artistik dhe përpiqet të krijojë veprat më të përsosura të artit.

Mobiljet James Bond sjellin bukuri në shtëpinë tuaj

Çdo mesazh juaj është një nder

Zgjidhni një gjuhë tjetër
Gjuha aktuale:Shqip

Dërgoni kërkesën tuaj