Produkte
Qëllimi ynë është të kënaqim klientët tanë me saktësi të lartë dhe cilësi të besueshme për të siguruar që çdo klient mund të ndjehet rehat dhe i sigurt me mallrat tona në produktet e tyre. Produktet tona gjejnë gjerësisht aplikimet e tyre nga tregu për shkak të pronave të këndshme. Ata kanë shumë karakteristika që garantojnë popullarizimin dhe aplikimin.
LEXO MË SHUMË
Mobilje klasike e divanit James Bond 14k ari dhe druri të ngurta divan A2820 të lehta

Mobilje klasike e divanit James Bond 14k ari dhe druri të ngurta divan A2820 të lehta

PËRSHKRIM Divan klasik i lehte kafe 14k dhe divan druri i ngurte. DETAJI I PRODUKTIT Materiali: ahu francez \ Lëkurë \ 14k ari. Një vend 135Wx105Dx117H Dy vend 196Wx123Dx149H Tre vend 255Wx123Dx149H Katër vend 302Wx123Dx149H
2020/01/02
James Bond Tavolinë e rrumbullakët elektrike klasike elektrike dhe dru i ngurtë me bojë rrëshirë piano Brown JF522

James Bond Tavolinë e rrumbullakët elektrike klasike elektrike dhe dru i ngurtë me bojë rrëshirë piano Brown JF522

PËRSHKRIM Ari klasik kafe dhe dru i ngurtë me rrëshirë piano bojë ngrënie elektrike të rrumbullakët në gjendje DETAJI I PRODUKTIT materiali: Ahu francez Size: 220W × 220D × 76H 300W × 300D × 76H 380W × 380D × 76H Ngjyra e drurit: BROWN
2019/12/31
Mobilje klasike e divanit 14k ari dhe ari druri i ngurte
shampanjë A2819 James Bond

Mobilje klasike e divanit 14k ari dhe ari druri i ngurte shampanjë A2819 James Bond

& PËRSHKRIM Mobilje klasike divan James Bond 14k ari dhe ar prej druri të ngurtë shampanjë A2819 & DETAJI I PRODUKTIT materiali: Frenchbeech \ lëkure \ 14kgold Materiali i ulëses: lëkurë Ngjyra lëkure: Kafe e lehtë Ngjyra e drurit: shampanjë
2019/12/31
Tavolina më e mirë klasike nga furnizuesi mobilje klasik James Bond

Tavolina më e mirë klasike nga furnizuesi mobilje klasik James Bond

Tavolina më e mirë klasike nga furnitori klasik i mobiljeve klasike James Bond, https: //jamesbond-furniture.com
2020/07/27
SHËRBIMI
Mobiljet klasike James Bond kanë origjinën nga dizajni italian
James Bond Classic Mobilje është shumë serioz në hartimin, prodhimin dhe inspektimin e secilit produkt.
Ne kemi studiuar frymën dhe modelimin e mobiljeve klasike italiane. Dizajnerët tanë së pari do të pikturojnë me dorë vizatimet e dizajnit të produktit dhe pastaj do t'i modifikojnë ato shumë herë.

Dhe më në fund vihet në prodhim!
Ne bëjmë mobilje klasike, jemi shumë të përqendruar, shumë serioz, shumë profesional, të mirëpritur të konsultoheni! James Bond Classic Mobilje mund të sigurojë shërbime të personalizuara për klientët. Ne mund të personalizojmë mobiljet klasike sipas vizatimeve të dizajnit të ofruara nga klientët, dhe mund të rregullojmë mobiljet klasike që na pëlqejnë sipas ideve të klientëve.
Ne nuk mund të ndryshojmë vetëm madhësinë e mobiljeve klasike, ngjyrën e lëkurës dhe formën e mobiljeve, gdhendjen, lustrimin, etj., Por gjithashtu mund të sigurojmë shumë materiale të ndryshme mobiljesh që klientët të zgjedhin dhe përputhen!
Ahu gjerman i drurit, lisi i bardhë, thupër.
Lëkurë: Lakorja e shtresës së lartë Ltalian, Lëkurë Microfiber. (Lëkura mund të zgjedhë ngjyra të ndryshme).
Sfungjer: Sfungjer me densitet te larte, sfungjer me densitet te mesem.
Rroba: Mëndafshi, kadife Koreane.
Rast
Ne jemi zhytur plotësisht në botën e produktit të klientëve tanë. Por ne thjesht nuk zhytemi në tiparet specifike të sektorit; ne gjithashtu përfshijmë thellë në pyetje të tilla si: "makesfarë i emocionon klientët e klientëve tanë?" "Si mund të shkaktojmë dëshirën për blerjen e konsumatorit përfundimtar?" Kjo është ajo që ne do të bëjmë me ju. Kjo është mënyra se si ne e kthejmë projektin tuaj në projektin tonë.
LEXO MË SHUMË
Rasti klasik i mobiljeve - Villa Kamboxhi

Rasti klasik i mobiljeve - Villa Kamboxhi

Rasti Mobilje klasike - Kamboxhiia Vila. Mobilje Foshan James Bond Co, Ltd, është favorizuar nga tregtarët dhe përdoruesit brenda dhe jashtë vendit me reputacionin dhe shërbimin e saj të mirë. Mobilje Foshan James Bond Co, Ltd, zotëron shumë personalitete të shkëlqyera dhe teknika të përparuara për patentë për. Teamshtë ekipi ynë i dalluar i projektimit që janë bërë të jenë kaq tërheqës.
2020/07/07
Prodhuesit profesional të projektit James Bond Large Villa

Prodhuesit profesional të projektit James Bond Large Villa

Prodhuesit e Projektit të Vila të mëdha James Bond profesionale. Mobiljet klasike të lidhjes James janë të angazhuar për krijimin e mobiljeve klasike me cilësi të lartë. Ne kemi importuar lëndë të para dhe kemi prezantuar teknikat italiane të prodhimit. Përveç kësaj, ne kemi punësuar disa mjeshtra artizanal me përvojë 10-20 vjet për të përdorur teknika të pastra gdhendjeje manuale për të pasqyruar vlerën e mobiljeve klasike. Mobiljet klasike të James Bond kanë përfunduar me sukses disa projekte vilë, projekte hoteliere dhe projekte apartamentesh. Ne kemi qenë duke përmirësuar cilësinë e produkteve dhe shërbimit ndaj klientit.
2020/06/15
Mobiljet klasike të mobiljeve klasike James Bond hyjnë në prodhuesit e Singaporit-

Mobiljet klasike të mobiljeve klasike James Bond hyjnë në prodhuesit e Singaporit-

Mobiljet klasike të mobiljeve James Bond James Bond hyjnë në prodhuesit e Singaporit. James Bond Mobilje klasike hyn në Singapor James Bond vjen me dizajne të ndryshme që integrojnë funksionin dhe estetikën. Teknologjia jonë e prodhimit të James Bond është përpara në industri. Mobiljet klasike James Bond hyjnë në Singapor Produkti është mbrojtësi i artikujve. Ai mund të mbrojë në mënyrë efektive produktin nga ndikimet fizike të tilla si goditja, lagja dhe fryrje.
2020/06/09
HighQuality Kineze britanike Home-James Bond Mobilje klasike me shumicë-

HighQuality Kineze britanike Home-James Bond Mobilje klasike me shumicë-

Mobilje klasike me cilësi të lartë, mobiljet klasike të James Bond janë një përfaqësues. Ne jemi të përkushtuar për krijimin e mobiljeve klasike me cilësi të lartë, të qëndrueshme, kënaqësia e klientit, është ndjekja jonë. Nga materialet me cilësi të lartë deri tek mjeshtëria e hollë, ne kemi standarde të rrepta, në mënyrë që çdo pjesë e mobiljeve klasike të James Bond të bëhet në një pjesë të mallrave me cilësi të lartë.
2020/06/30
RRETH NESH
Xhejms Bond
Mobilimi James Bond është themeluar në vitin 2003 në bazën e famshme të prodhimit kombëtar të mobiljeve - qyteti Longjiang, rrethi shunde, qyteti foshan, duke mbuluar një sipërfaqe prej më shumë se 50,000 metrash katrorë - që është një prodhim, shitje e shtëpive të arredimit të nivelit të lartë, divan klasik evropian , tavolinë, produkte të serisë së tryezave të çajit të ndërmarrjeve private. Për 16 vjet, James Bond arredimi i përmbahet standardeve etike të qëndrueshme, i përkushtuar për miratimin e normave, kulturës transparente të korporatave dhe modelit të zhvillimit të qëndrueshëm, dhe njohjes Gain nga industria, fitoi "Top 10 industrinë e lehtë në Kinë", "Kontratën kombëtare dhe ndërmarrje krediti "," Provinca Guangdong për 15 vjet rresht për t'iu përmbajtur kontratës dhe ndërmarrjeve të kreditit "Titulli i dhjetë markave kryesore evropiane dhe amerikane të mobiljeve kineze.

Mobilimi James Bond kishte origjinën në Itali me gjak fisnik, i përmbahej traditës, përzgjedhje e rreptë e materialeve, e rafinuar, duke përdorur procesin e pastër të prodhimit italian, për të siguruar një cilësi të shkëlqyeshme. Nga rimeso i pastër prej druri natyral, deri tek sipërfaqja e bojrave të ndritshme dhe me shkëlqim të pianos, paneli i çmuar dhe i rrallë ... Pa përjashtim frymëzimi i zgjuar i bashkimit të modës dhe zanatit tradicional, le të bëhen mobiliet të bëhen perlë dekorative që zbukurojnë shtëpinë. Mjeshtri i arredimit me James Bond trashëgon qindra vjet art dhe trashëgimi kulturore, infuzion entuziazëm dhe frymëzim në krijimin artistik dhe përpiqet të krijojë veprat më të përsosura të artit.
Kontakto me ne
Thjesht lini emailin tuaj ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit, në mënyrë që të mund t'ju dërgojmë një kuotë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve!
Zgjidhni një gjuhë tjetër
Gjuha aktuale:Albanian