Vila e klientit rumun

Vila e klientit rumun

Nga fotot e shpërndara nga klientët rumunë, ai zgjodhi kostumin klasik të divanit në të njëjtën ngjyrë, mbulesën klasike të tavolinës së ngrënies, kostumin klasik të krevatit, si dhe veshjet e bukura klasike dhe dollapët dekorativë. Rregullimi i përgjithshëm është shumë i koordinuar, por edhe që shtëpia e re e klientit të shtojë shumë ngjyra, prodhimi i mobiljeve klasike, mobiljet klasike James Bond janë serioze, të fokusuara, të shkëlqyera!

Dërgoni kërkesë tani
NA KONTAKTONI

telefon:

+86-131-1277-1616

WhatsApp:

+86-131-1277-1616

WeChat:

+86-131-1277-1616

Faqja e internetit:

www.jamesbondvideo.com/
Dërgoni kërkesën tuaj
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
Afrikaans
አማርኛ
العربية
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Deutsch
Ελληνικά
English
Esperanto
Español
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
français
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
italiano
עִברִית
日本語
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
한국어
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Português
Română
русский
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
简体中文
繁體中文
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip

Dërgoni kërkesën tuaj